Jerzy Kisała - Operator/realizator wizji TV

Jurek Kisała swoją pracę w mediach rozpoczął w 1995r., gdy został głównym realizatorem wizji w TVP3 Rzeszów. Realizując największe programy telewizyjne na antenę lokalną współpracował z TVP1, TVP2 oraz TV Polonia.

Realizował m.in. programy reality show takie jak „Warsaw Shore”, „Amazonki”, „Bar”, „Big Brother”, „Dwa Światy”, „Gladiatorzy”, „Łysi i Blondynki”, „Polowanie na Singla”.

Teleturnieje: „Awantura o kasę”, „Daję słowo”, „Eureka, ja to wiem!”, „Gra w ciemno”, „Kłamczuch”, „Moment Prawdy”, „O to jest pytanie”, „Przetrwanie”, „Rosyjka Ruletka”, „Strzał w 10”.

Koncerty i festiwale: „Coke Live Festival”, „Eurofolk na pograniczach”, „Floys Reloaded”, „Heineken Open'er Festival”, „Przegląd Piosenki Aktorskiej”, „Przystanek Woodstock”, „Selector Festival”, „Sunrise Festival”

Na swoim koncie ma także realizację 11 finałów WOŚP oraz wiele imprez sportowych m.in. od 2009 roku realizuje „slow motion” podczas meczy Ekstraklasy dla Orange Sport oraz Canal+, mecze półfinałowe i finałowe dla Eurosport i Polsat Sport z wykorzystaniem 12 kamer, Nemiroff World Cup, który był transmitowany i retransmitowany do 50 stacji telewizyjnych na świecie.

Od 4 lat realizuje dla Platformy Obywatelskiej wszystkie zjazdy czyli Konwencje Krajowe, Rady Krajowe. Sygnał emitują wszystkie stacje telewizyjne w Polsce.